Jaki uchwyt do telewizora warto wybrać?

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na wieszanie telewizorów na ścianie. W zadaniu tym niezbędny jest porządny uchwyt do telewizora, dlatego też warto dowiedzieć się nieco więcej o tych niesamowitych akcesoriach.

Moda na uchwyty ścienne

Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście popularne uchwyty ścienne. Mowa tutaj o klasycznych wieszakach, które można kupić w każdym porządnym sklepie z akcesoriami TV. Uchwyty tego typu mocowane są do ściany za pomocą zwykłych śrub. Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej kilka modeli uchwytów ściennych. Najprostsze modele umożliwiają ustawienie telewizora tylko w jednej pozycji. Najlepsze modele umożliwiają z kolei ręczne regulowanie nachylenia. Najdroższym rozwiązaniem są oczywiście uchwyty, w których to kąt nachylenia można ustawić za pomocą pilota.

Uchwyty sufitowe

Nieco mniejszą popularnością cieszy się sufitowy uchwyt do telewizora, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zamontowanie TV do sufitu. Jest to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla tych osób, które w domu mają ścianę wykonaną ze słabego materiału. Popularne płyty gipsowo kartonowe niestety nie nadają się za bardzo do zamontowania uchwytu do telewizora. Warto postawić na modele od renomowanych producentów, które wykonane są z najlepszych materiałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *